وکیل در شاهین شهر

وب سایت حقوقی دادیار

وکیل در اصفهان و مشاور حقوقی در اصفهان

(09174393754)

به درخواست مخاطبین عزیز از وکیل در شاهین شهر تقاضا کردیم در مورد وکالت توضیح دهد:

وکیل در شاهین شهر شهر در زمنیه های مواد مخدر/کیفری/حقوقی/ملکی/تصادفات/خانواده و… فعال است.

وکیل ثبت احوال

یکی از پرکاربردترین وکیل ها ، وکیل ثبت احوال در جامعه هست ، امروزه مشکلات ثبتی بسیاری به جهت دریافت المثنی مدارک ،  تغییر نام و نام خانوادگی و تغییر سند وجود دارد ، که جهت حل آن ها ، احتیاج به مشاوره وکیل ثبت احوال می باشد . جهت مشاوره با وکیل دادگستری باید به موسسه های حقوقی بروید . امروزه قوانین ثبت احوال بسیار پیچیده می باشد و افرادی که دارای اطلاعات حقوقی نباشند ، نمی‌توانند مانند وکیل ثبت احوال به درستی اقداماتی را انجام دهند ، تا مشکل آن ها حل بشود ، همچنین اگر بتوانند به حل مشکلات خود  در حوزه ثبت احوال بپردازند.

وکیل در شاهین شهر
وکیل در شاهین شهر

این کار بسیار طولانی مدت می شود ،  وکیل ثبت  احوال به دلیل اینکه با این قوانین و تبصره ها آشنا می باشد و از رویه قضایی آگاه است ، می تواند در سریع ترین زمان ممکن ، به حل مشکلات ثبت احوال بپردازد ، پس بهترین کار جهت حل مشکلات ثبت احوال ، مراجعه به وکیل ثبت احوال و سپردن کارهای خود به او می باشد ، تا در زمان کوتاه و با صرف هزینه کم مشکل ما حل شود . وکیل پایه یک دادگستری که در آزمون وکالت موفق می شود و در بخش مرتبط با ثبت احوال فعالیت می کند ، وکیل ثبت احوال گفته  می شود.

وظایف وکیل ثبت احوال:

تغییر نام و نام خانوادگی : این مورد مراجعه کنندگان بسیاری دارد ، که در ایران دارای قوانین و شرایط خاص هست ، که در موارد محدودی اجازه آن صادر می شود ، به طور مثال اگر نام و نام خانوادگی از واژه‌های خارجی تشکیل شده باشد ، فرد می تواند آن را تغییر دهد . مورد بعدی اینکه اگر نام خانوادگی از اسامی محل باشد ، فرد می تواند نام خانوادگی را تغییر دهد . مورد بعدی اگر نام خانوادگی از دو کلمه یا بیشتر از یک کلمه و یک حرف تشکیل شده باشد ، می شود نام خانوادگی را در شناسنامه تغییر داد . مورد دیگر اگر نام خانوادگی از واژه های نامناسب و مستهجن تشکیل شده باشد ، می شود به تغییر آن اقدام کرد . مورد دیگر اگر نام و نام خانوادگی ، با ارزش های اسلامی مغایر باشد ، می توان آن را تغییر داد .

و مورد اخر اگر نام و نام خانوادگی از اسامی و لقب های کشوری باشد ، می توان آن را تغییر داد .  مدارک مورد نیاز جهت تغییر نام و نام خانوادگی شامل اصل شناسنامه و دو برگ از تصویر آن می باشد . همچنین جهت تغییر اسم باید به ادارات سبت احوال رجوع کنید . تغییر نام در هیات حل اختلاف اداره ثبت اموال انجام می گیرد و این هیات تصمیم گیرنده است ، پس این هیات باید با تغییر نام موافقت کند . اگر این هیات موافق باشد ، اطلاع رسانی می کند و اگر موافق نباشد می توانید نسبت به رای دادگاه شکایت کنید ، تا در دادگاه به آن رسیدگی شود . جهت تغییر نام و نام خانوادگی بهتر است به وکیل ثبت احوال مراجعه کنید ، تا به راهنمایی شما بپردازد و در سریع ترین زمان ممکن موفق شوید ، به تغییر نام و یا نام خانوادگی بپردازید .

ایجاد تغییر در شناسنامه :

وکیل طلاق در بندرعباس توضیح میدهد که :جهت تغییر در شناسنامه باید به وکیل ثبت احوال مراجعه کنید و از او مشاوره بگیرید و در صورت نیاز کار های خود را به او بسپارید ، تا به حل آن ها بپردازد .

وکیل در شاهین شهر
وکیل در شاهین شهر

 حذف نام همسر از شناسنامه :

وکیل طلاق در اصفهان و وکیل طلاق در شیراز با اتفاق نظر در مورد حذف نام همسر از شناسنامه پس از طلاق توضیح دادند:با دارا بودن یک سری شرایط می شود ، به حذف نام همسر قبلی از شناسنامه بعد از طلاق پرداخت ، وکیل ثبت احوال می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند ، تا شما در زمان کوتاه نام همسر قبلی خود را از شناسنامه حذف کنید .  اگر طلاق قبل از نزدیکی زن و شوهر باشد  ، زن می تواند با حکم دادگاه به اداره ثبت احوال برود و درخواست حذف نام همسر  از شناسنامه و صدور شناسنامه جدید را داشته باشد ،  در شناسنامه جدید دیگر نام همسر نوشته نخواهد شد ، هم چنین مرد می تواند نام همسر سابق خود را از شناسنامه حذف کند . جهت حذف نام همسر از شناسنامه یک سری شرایط لازم می باشد ، اگر فردی از همسر خود طلاق گرفته باشد ، یا ازدواج مجدد انجام داده باشد ، می تواند به اداره ثبت احوال برود و درخواست حذف نام همسر قبلی خود داشته باشد .

ویژگی های وکیل ثبت احوال :

وکیل ثبت احوال باید در زمینه ثبت احوال دارای اطلاعات  ، تجربه و آگاهی بسیاری باشد ، تجربه باعث می شود که وکیل در کوتاه‌ترین زمان ممکن به حل پرونده های ثبت احوال بپردازد ،  در واقع موفقیت به عنوان وکیل  ثبت احوال احتیاج به تجارب بسیاری در این زمینه دارد .

وکیل در شاهین شهر
وکیل در شاهین شهر

وکیل امور قرارداد ها:

امروزه به دلیل روابط افراد یک سری قرار داد میان آن ها تنظیم می‌شود  ، که تنظیم قرارداد ها به اطلاعات احتیاج دارد . برای اینکه یک قرارداد به خوبی تنظیم شود و مشکلی در آن به وجود نیاید ، نیازمند یک سری اطلاعات می باشد ، که این اطلاعات را با مشاوره گرفتن از وکیل قراردادها می توانید به دست بیاورید ، وکیل قراردادها با تجارب و اطلاعات و آگاهی که از رویه قضایی و تنظیم قراردادها دارند ، می‌توانند به گونه‌ای به شما کمک کنند ، که قرارداد شما به خوبی تنظیم شود و یا به گونه ای تنظیم شود که در آینده با مشکل مواجه نشویم ، پس قبل از بستن قرارداد به وکیل قراردادها مراجعه کنید ، تا مشکلی در قرارداد نباشد و اگر مشکلی در قراردادها برای شما به وجود آمد ، با مشاوره از وکیل قراردادها مشکلات قرارداد شما در کوتاه ترین زمان ممکن توسط وکیل قراردادها حل می شود .

وکیل قراردادها به چه کسی گفته می شود ؟

به وکیل پایه یک دادگستری که به صورت تخصصی در حوزه قراردادها فعالیت می کند ، وکیل قراردادها گفته می شود . قراردادها باید به گونه‌ای اصولی تنظیم بشوند و دارای نکات حقوقی بسیاری می باشند ، که باید اجرا شوند و افراد عادی دارای این اطلاعات نیستند و یک اشتباه باعث منحل شدن قرارداد می‌شود ، به همین دلیل  جهت تنظیم قرارداد باید به وکیل امور قراردادها مراجعه کرد .

ویژگی های وکیل تنظیم قرارداد :

_ یک وکیل قرارداد دارای اطلاعات کافی می باشد ، او با اطلاعاتی که از تنظیم قراردادها دارد با استانداردهای مهم آشنا می باشد و به گونه‌ای به شما مشاوره می دهد ،  که در تنظیم قرارداد برای شما مشکلی به وجود نیاید .

_ یک وکیل قرارداد به گونه‌ای به تنظیم قرارداد می‌پردازد ، که هر دو طرف از تنظیم آن رضایت لازم را داشته باشند .

_ وکیل تنظیم قرارداد باید به توضیح هر نوع شرایط و هر گونه اختلافی که امکان دارد ، در قرارداد به وجود بیاید ، یا وجود داشته باشد را برای طرفین توضیح بدهد . همچنین وکیل قراردادها باید برای هر اختلاف و مشکلی راه حل قانونی ارائه بدهد ، تا طرفین بتوانند از آن استفاده کنند ، این راه‌ حل‌ ها باعث می شود که اختلافات حل و کم شوند .

وکیل در شاهین شهر
وکیل در شاهین شهر

_ وکیل قرارداد ها  ، قراردادی را که باید بین طرفین امضا شود ، را تنظیم می‌کند و این قرارداد ها باید قانونی باشند ، که بسیار مهم می باشد و وکیل قراردادها باید به آن توجه کند .

_ اگر بندهای قرارداد دارای مشکل و ایرادی می باشد ، وکیل قرارداد باید به دفاع از حقوق طرفین بپردازد .

_ شرایطی که در قرارداد درج می شود ، باید به گونه‌ای تنظیم شود ، که طرفین در قرارداد ضرر نکند و هر دو طرف از تنظیم قرارداد رضایت داشته باشند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *