وکیل در شهرضا

وب سایت حقوقی دادیار

وکیل در اصفهان و مشاور حقوقی در اصفهان

(09174393754)

به درخواست مخاطبین عزیز از وکیل در شهرضا تقاضا کردیم در مورد وکالت توضیح دهد:

وکیل در شهرضا در زمنیه های مواد مخدر/کیفری/حقوقی/ملکی/تصادفات/خانواده و… فعال است.

واخواست سفته:

ده روز بعد از تاریخ سررسید ‌سفته ، وکیل درخواست وا خواست سفته می کند . این وا خواست باید از طریق دایره وا خواست انجام گیرد ، اگر وا خواست طی ده روز انجام شود ، سفته در حکم اسناد تجاری لازم الاجرا می باشد .

که جهت مطالبه وجه سفته قرار تامین خواسته صدور می یابد .

 پرداخت و توقیف اموال :

اگر رای دادگاه به نفع موکل ، صادر شود ، وکیل نقش تاثیر گذاری در اینجا دارد ، نقش وکیل به این صورت هست که باید با خوانده در چگونگی پرداخت بدهی به نفع موکل ، سازش داشته باشد . در صورت موفقیت آمیز نبودن مصالحه ، با مراجعه وکیل به واحد اجرای احکام جهت به مزایده گذاشتن اموال توقیف شده ، لازم می باشد . یا اینکه باید اقدام به گرفتم حکم جلب محکوم علیه پرونده کند .

وکیل در شهرضا
وکیل در شهرضا

مزیت های استفاده از وکیل چک و سفته :

استفاده شما از وکیل چک و سفته جهت انجام امورات خود ، باعث می شود که دیگر در مراحل دادرسی حضور نداشته باشید ، پس استفاده از وکیل چک و سفته باعث می شود ، احتیاجی به حضور شما در روند دادرسی نباشد . همچنین باید بگوییم که پرونده  های چک و سفته بسیار طولانی می باشند و زمان زیادی را می گیرند . اگر از وکیل چک و سفته کمک بگیرید باعث می شود که بسیار سریع پرونده های شما حل شود در نتیجه در زمان شما صرفه جویی می شود . وکیل چک و سفته به شما کمک می کند که حق خود را بگیرید و از پایمال شدن حق شما جلوگیری می کند . زیرا وکیل چک و سفته کلیه  حق و حقوق شما را از فرد مقابل می گیرد و نمی گذارد حق شما ضایع گردد .  پس بهترین کار در پرونده های مالی و چک و سفته مراجعه به وکیل چک و سفته می باشد . کمک گرفتن از وکیل چک و سفته باعث صرفه جویی در هزینه و زمان شما می شود . و تمام حق شما گرفته می شود .البته جهت اطلاعات بیشتر میتوانید با وکیل چک در شیراز مشورت نمایید.

وکیل شرکت ها :

به وکیل پایه یک دادگستری که تمرکز خود را روی امور مرتبط با شرکتهای تجاری و دعاوی شرکت ها می گذارد و در همان حوزه به فعالیت می پردازد ،  وکیل شرکت گفته می شود . جهت حل امور شرکت ها بهترین کار این است که در اول هر دعوای تجاری مرتبط با شرکت یعنی از زمانی که دادخواست تنظیم می شود ، از یک وکیل متخصص شرکت کمک بگیریم ، این کار باعث می شود که در آینده مشکلی برای امور مرتبط با شرکت پیش نیاید  و درد سری برای ما ایجاد نشود . در زمینه شرکت‌های تجاری مسائلی مانند مصوبات مجامع و ابطال صورت جلسات به دانش ،  اطلاعات ،  تجربه و تخصص در زمینه شرکت ها احتیاج دارد . وکیل شرکت ها می توانند راهکارهای کارآمد و قانونی را برای امور شرکت‌ها پیشنهاد دهند و از ایجاد دعاوی و اختلال در شرکت ها جلوگیری کنند . پس مدیران شرکت ها و سازمان ها می توانند جهت جلوگیری از ایجاد مشکل و یا حل دعاوی از یک وکیل متخصص شرکت‌ها کمک بگیرند ،  وکیل شرکت ها می توانند به دفاع از مدیران شرکت ها بپردازند و دعاوی شرکت ها را در کوتاه‌ ترین زمان ممکن حل کنند و از ایجاد مشکلات جدید جلوگیری کنند .

وکیل در شهرضا
وکیل در شهرضا

شرایط و چگونگی استخدام وکیل شرکت :

ابتدا باید بگویم که شما باید یک وکیل آگاه به قوانین و مقررات متخصص در حوزه شرکت ها و دارای اطلاعات و تجارب بالا را پیدا کنید و با او قرارداد ببندید . مندرجات قرارداد باید به گونه‌ای باشد که با توافق طرفین و به نفع هر دو طرف باشد . همچنین در قرارداد موضوعاتی مانند ساعت کاری ،  نحوه ارائه مشاوره حقوقی غیر حضوری  توسط وکیل در مواقع ضروری ،  به حضور وکیل در شرکت ، تنظیم دادخواست ،  تنظیم لایحه جهت پرونده های شرکت ،  تنظیم شکواییه ،  مشخص کردن  موضوع از حیث تعیین محدوده  ،وظایف و تکالیف وکیل و مورد هایی که وکیل شرکت در پرونده و بنا به درخواست مدیرعامل می باشد ،  اعلام وکالت کند . برای استخدام وکیل شرکت ها ، می توانید به موسسه های حقوقی مراجعه کنید .

وکیل چه نقشی در انواع دعاوی مرتبط با امور شرکت ها دارد؟

شرکت های تجاری بر اساس موضوع فعالیت خود در معاملات شرکت ، عملکرد سهامداران و شرکا درگیر یکسری پرونده های کیفری و مسائل حقوقی می شوند . وکیل شرکت ها می‌تواند اقدامات قانونی  ،در مواردی مانند :  اعاده اعتبار تاجر ورشکسته  ، خیانت در امانت مدیران شرکت ،  ابطال صورت جلسه و انجام امور مرتبط به تسویه شرکت انجام دهد . یکی از بهترین راه کارها جهت جلوگیری از ضایع شدن حقوق شرکت ، استفاده از وکیل شرکت قبل از انجام هر گونه کاری می باشد .  وکیل شرکت ها با تخصص ، دانش و اطلاعاتی که دارند ، باعث می شوند که مشکلات حقوقی برای شرکت پیش نیاید و اگر که پیش آمد به حل آنها می پردازند .

 مشاور از وکیل حقوقی :

مشاوره حقوقی به معنای توصیه های قانونی و ارائه راهکارهای قانونی و بیان مورد هایی است که بر اساس قانون ، می‌توان از آنها جهت گرفتن حق ، جلوگیری از ضایع شدن حق از آن ها استفاده کرد . وکیل شرکت ها بر اساس قانون به انجام کلیه امور حقوقی شرکت ها می‌پردازد و چگونگی انجام آن ها را برای شما توضیح می دهند و شما می توانید شخصاً به انجام آن امور بپردازید . شما می‌توانید در اموری مانند تنظیم لایحه در پرونده شکایت از شرکت ، شکایت از شرکت ،  مشاوره حقوقی وکیل شرکت استفاده کنید .

وکیل در شهرضا
وکیل در شهرضا

اعطای وکالت به وکیل شرکت :

برای اعلام وکالت در پرونده های کیفری و حقوقی باید وکالت نامه وکیل توسط موکل امضا شود و احراز شخصیت و تعلق امضای موکل مورد تصدیق وکیل قرار گرفته شود ، پس برای مشخص کردن وکیل شرکت باید طبق اختیار های تبدیل شده به مدیرعامل ، امضای او و جهت الزام رعایت سایر شروط ، مندرج در اساسنامه مثل ،  درج مهر شرکت  و امضای اعضای هیئت مدیره در وکالت نامه وکیل شرکت ثبت شده باشد ، بعد از آن وکیل می تواند با اعلام وکالت در پرونده و با اقامه و طرح دعوی در گام اول تمامی امور مرتبط با پرونده را به بهترین نحو ممکن انجام دهد .

وکیل مشارکت در ساخت :

به مشارکتی که میان سازنده و مالک زمین می باشد ، مشارکت در ساخت گفته می‌شود . که دارای سه رکن اصلی به نام سازنده ، مالک زمین و زمین می باشد . منظور از دعاوی مشارکت در ساخت که خواهان یعنی سازنده یا مالک در زمینه مشارکت در ساخت دارد .

نکات مهم قرارداد مشارکت در ساخت :

_ ضمانت اجرایی قرارداد مشارکت در ساخت : برای جلوگیری از انجام ندادن تعهدات در مشارکت ساخت ، توسط سازنده ضمانت اجرایی باید در نظر گرفته شود ، تا اگر تعهدات مشارکت در ساخت انجام نشد ، مانند مواجه شدن در ادامه روند کار ، یا رها کردن پروژه توسط سازنده ، یا به نتیجه نرسیدن فعالیت‌های سازنده از به وجود آمدن خسارت و مشکل برای مالک جلوگیری شود . همینطور مالک و سازنده می‌توانند با هم توافق داشته باشند و طبق قرارداد برای هر یک از تعهدات خود ضمانت اجرا مشخص کنند .

_ زمان انجام تعهد های قرارداد :

مدت زمان اجرا باید در متن قرارداد پیش بینی شود ،  تا بر اساس توافق طرفین ، سازنده فعالیت خود را بر اساس یک برنامه زمان بندی جلو ببرد و اگر پروژه را در زمان مقرر به پایان رساند ، خسارت مشخص شود .

وکیل در شهرضا
وکیل در شهرضا

_ صحت اسناد و سمت مالک :

اسناد موجود باید با مشخصات مالک تطابق داشته باشد و کسی که مالک هست ، باید در قرارداد مشارکت در ساخت  مالک منعقد کند و حتماً خود مالک باشد .

_ قرارداد در مراکز و در کنار اشخاص معتبر ثبت شود : برای این که اختلافی پیش نیاید و قرارداد یک قرارداد رسمی و حرفه‌ای تنظیم شود باید قرارداد در نزد اشخاص معتبر و در مراکز معتبر مانند دفاتر مشاور املاک و دفاتر اسناد رسمی و یا پیش یک وکیل مشارکت در ساخت تنظیم شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *