وکیل در فریدون شهر

وب سایت حقوقی دادیار

وکیل در اصفهان و مشاور حقوقی در اصفهان

(09174393754)

به درخواست مخاطبین عزیز از وکیل در فریدون شهر تقاضا کردیم در مورد وکالت توضیح دهد:

وکیل در فریدون شهر در زمنیه های مواد مخدر/کیفری/حقوقی/ملکی/تصادفات/خانواده و… فعال است.

وکیل مالیاتی به چه وکیلی گفته می شود ؟

مدیران شرکت ها و صاحبان کسب و کار برای فعالیت های بازرگانی ، بازاریابی و تجاری خود باید از مشاوره مالیاتی استفاده کنند ، تا در مسیر بدون ضرر و زیانی حرکت کنند . پس مدیران شرکت ها و سازمان ها باید به مشاوران مالیاتی یا وکیل مالیاتی مراجعه کنند ، تا از ضرر و زیان احتمالی جلوگیری شود ، و  در مسیر مالی صحیحی حرکت کنند . وکیل مالیاتی یا مشاور مالیاتی دارای مدرک حقوقی می باشد . یک وکیل مالیاتی به تمامی آیین نامه ها  ، بخشنامه ها ، و قوانین مالیاتی ، مسلط می باشد و دانش کاملی نسبت به استانداردهای مالیاتی و مالی ، جهت دفاع از اظهار نامه مالیاتی شرکت ، دارند .

وکیل در فریدون شهر
وکیل در فریدون شهر

پیامدهای نداشتن وکیل مالیاتی ، به صورت زیر می باشد :

وجود وکیل مالیاتی متخصص و باتجربه(وکیل در شیراز) ضرورات یک شرکت و موسسه یا سازمان در کنترل مناسب امور مالی و حسابداری آن اداره و  شرکت می باشد . پس وکیل مالیاتی به تهیه اظهار نامه ، تحویل آن در زمان مناسب و جلوگیری از ایجاد جریمه های مالیاتی برای شرکت شما می پردازد . همواره می بینیم که برخی از اشخاص از میزان مالیاتی که برای آنها مشخص شده‌ است ، راضی نیستند و تمایل به حل این موضوع دارند ، بهترین راه برای جلوگیری از مشکلات پرداخت نکردن مبالغ مالیاتی ، مشاوره گرفتن از یک وکیل مالیاتی متخصص و با تجربه می باشد . پس وجود یک وکیل مالیاتی متخصص و آگاه به دلیل این که اشخاص حقیقی یا حقوقی ، از قوانین مالیاتی که به روز می شود ، اطلاعات کافی ندارند ، بسیار ضروری و لازم می باشد .

وکیل مالیاتی با مشاور مالی چه تفاوتی دارد ؟

وکیل مالیاتی به انجام تمامی کارهای حقوقی موسسه شما ، در برابر اشخاص حقیقی و حقوقی می پردازد ، اما مشاوران مالی دارای وظایف بسیاری هستند ، مانند این که مشاور مالی به ایده پردازی برای شرکت شما می پردازد و یک سری پیشنهادات  جهت تغییرات و سرمایه گذاری در روند شرکت شما می دهد .

وکیل مالیاتی چه مزایایی را دارا می باشد ؟

وکیل مالیاتی به دلیل تخصص و تجربه ای که دارد ،   باعث می شود که مشکلات مالیاتی ایجاد نشوند و به افراد حقیقی و حقوقی کمک می‌کند ، که جریمه های سنگین مالیاتی ندهند . پس  یک وکیل مالیاتی ، به دلیل تخصص و تجربه که دارد ، باعث می‌شود که در هیئت های حل اختلاف ، مقدار جریمه های مالیاتی کم شود و او از حقوق مودیان دفاع می کند . استخدام و وجود مشاوران مالیاتی و استفاده از تخصص و تجربه آنها در سازمان ، باعث بالارفتن سودآوری شرکت می شود .

وکیل در فریدون شهر
وکیل در فریدون شهر

یک وکیل مالیاتی چه وظایفی دارد ؟

وکیل مالیاتی باید با پشتیبانی مالیاتی و دادرسی مالیاتی و بر اساس تجربه ها و تخصص خود ،  موسسه و شرکت شما را از مواجهه با مالیات مالیات های سنگین ، جلوگیری کند . پس برای اینکه شما به دلیل قوانین سرسختانه سازمان  امور مالیاتی کشور ، نخواهید مالیات زیادی پرداخت کنید ، باید به وکلای مراجعه کنید که وظایف زیر را برای شما انجام دهند :

_ پشتیبانی مالیاتی :

در پشتیبانی مالیاتی ، وکیل مالیاتی باید به گفتگو با مدیران مالی بپردازد و با آنها هماهنگی ایجاد کند و پس از آن به تهیه و تنظیم صورت های مالی در سازمان بپردازد . وکیل مالیاتی باید پرداختی  صورت حساب های مالی و گزارش دریافتی را در اختیار مدیر سازمان‌ ها قرار بدهد . وکیل مالیاتی باید بر فعالیتهای شرکت ها و سازمان ها نظارت کند و از ایجاد مشکلات قانونی برای سازمان ها جلوگیری کند و به تنظیم قرارداد ها بپردازد .

_ دادرسی مالیاتی :

وکیل مالیاتی باید در دادرسی مالیاتی از پرونده های مالیاتی شرکت در سازمانهای امور مالیاتی دفاع کند .

وکیل مالیاتی چه ویژگی هایی باید داشته باشد ؟

یک وکیل مالیاتی باید بر تمامی تبصره ها ، بخشنامه ها ، و قوانین مالیاتی مسلط باشد ، همچنین وکیل مالیاتی باید قدرت ارتباطی بالایی در مذاکره با افراد داشته باشد و آشنا با روند های مالیاتی مالی و هیئت های حل اختلاف باشد ‌. وکیل مالیاتی باید دائماً اطلاعات به روزی داشته باشد و به شناسایی قوانین جدید بپردازد و بر آنها مسلط باشد ، همین طور وکیل مالیاتی باید با اصول و قوانین مالیاتی و قوانین بیمه تامین اجتماعی آشنا باشد . یک وکیل مالیاتی باید مهارت بالایی در دفاع از شرکت ها و حل اختلاف های مالیاتی داشته باشد .

وکیل در فریدون شهر
وکیل در فریدون شهر

وکیل امور قرارداد ها به چه وکیلی گفته می شود ؟

حقوق به روابط خصوصی افراد با یکدیگر ، مثل  روابط قراردادی و مالی می پردازد . افراد در طول زندگی خود به تنظیم  قرارداد هایی  می پردازند . در علم حقوق ، هر قرارداد و عملی یک ماهیت به خصوصی دارد . زمانی که قرارداد تنظیم می‌شود ، هر یک از طرفین دارای یکسری تعهدات می شوند .

وکیل جهت تنظیم قرارداد :

هنگام بستن قرارداد ، هر قراردادی یکسری جزئیاتی را دارا می باشد ، که به دانش حقوقی احتیاج دارد . و این کار برای افراد عادی سخت خواهد بود ‌. اگر شما هنگام بستن قرارداد از وکیل تنظیم قرارداد کمک بگیرید ، مطمئن می شوید که در قرارداد تمامی انتظارات شما ذکر شده است ، همین طور جوانب و امور مختلف نیز سنجیده شده است . وکیل تنظیم قرارداد به بررسی تمام موارد که امکان بروز اختلاف هست را پیش بینی می کند و با توجه به دانش خود را راه حل های کاربردی نیز پیش بینی می کند . پس وکیل امور قرارداد ها و با تخصصی که در زمینه قرارداد ها دارد ، می تواند امور قراردادی شما را عهده دار شود . به طور کلی باید گفت که تنظیم قرارداد بسیار مهم می باشد و یک اشتباه کوچک در آن باعث به وجود آمدن یکسری اختلافات می شود و مدت زمان طولانی تر این اختلافات بیشتر نیز می‌شود . پس کمک گرفتن از یک وکیل قرارداد بسیار کاربردی و مهم می باشد و از بروز اختلافات جلوگیری می کند .

پس باید بگوییم که در روابط مالی افراد با یکدیگر تنظیم قرارداد بسیار مهم می باشد ، به گونه ای که اگر یک قرارداد دارای مشکل باشد ، خسارات ، هزینه ها و مشکل های بسیاری را به وجود می آورد . زمانی که شما از وکیل تنظیم قرارداد استفاده می‌ کنید از به وجود آمدن مشکلات بسیاری جلوگیری می کند زیرا هر قرارداد دارای احکام و پیچیدگی های خاص خود می باشد و یک فرد عادی به دلیل نداشتن دانش و تخصص در این کار نمی تواند ، به خوبی احکام آن را تنظیم کند ،  اما وجود یک وکیل امور قرارداد ها به دلیل تخصص و دانش او باعث می شود که احکام خاص در قرارداد شما ذکر شود و از بروز هرگونه مشکل و اختلاف در قرارداد جلوگیری کند .

وکیل در فریدون شهر
وکیل در فریدون شهر

یک وکیل تنظیم قرارداد چه ویژگی هایی دارد ؟

وکیل قرارداد ها ابتدا در مذاکرات به صحبت ‌های طرفین توجه می‌کند و سپس به تنظیم قراردادی می‌پردازد که در آن مشکلی وجود نداشته باشد ، تا باعث بروز اختلافات شود . پس وکیل تنظیم قرارداد باعث می شود ، که در قرارداد ، مشکلاتی وجود نداشته باشد ، که باعث نقص قرارداد شود . وکیل قرارداد دارای تخصص و دانش بسیاری در این حوزه می‌باشد و به تمامی قوانین امور قرارداد ها مسلط هست و طبق آن قوانین به تنظیم قرارداد می‌پردازد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *