وکیل در فلاورجان

وب سایت حقوقی دادیار

وکیل در اصفهان و مشاور حقوقی در اصفهان

(09174393754)

به درخواست مخاطبین عزیز از وکیل در فلاورجان تقاضا کردیم در مورد وکالت توضیح دهد:

وکیل در فلاورجان در زمنیه های مواد مخدر/کیفری/حقوقی/ملکی/تصادفات/خانواده و… فعال است.

جرم کلاهبرداری

به کلیه جرم  هایی  که بر علیه دارایی ها انجام می‌گیرد ، کلاهبرداری گفته می شود  .  ” تحصیل مال با کمک  وسایل تقلبی و حیله گرانه  ”  به جهت حقوقی کلاهبرداری گفته می شود  .

وکیل در فلاورجان
وکیل در فلاورجان

جهت اینکه جرم کلاه برداری به وقوع بپیوندد یاید یک سری شروط و ضابطه ها وجود داشته باشد . و هر گونه بردن مال ، کلاهبرداری تلقی نمی شود و جهت به وقوع پیوستن کلاهبرداری ، احتیاج به وقوع یک سری شروط هست . سواد حقوقی ، لازمه ی شناسایی مواردی است که به وقوع لاهبرداری منجر می شود . افرادی که دارای دانش حقوقی نیستند امکان دارد که نتوانند این موارد اشتباه را شناسایی کنند . پس وکیل دادگستری با دانش حقوقی که دارد می تواند به شناسایی جرم کلاهبرداری بپردازد .  و نحوه ی پیگیری قضایی آن را درست تر تشخیص بدهد .

پرونده های کلاهبرداری چه ویژگی هایی دارند؟

جهت تحقق و به وقوع پیوستن کلاهبرداری باید یک سری عوامل انجام گردد ، بعد از آن کلاهبرداری انجام شده است . به طور مثال زمانی که شخص کلاه بردار مال را برده است ، در نتیجه عمل کلابرداری زمانی محقق می شود که یک سری عوانل انجام پذیرد . همچنین شروع و مشارکت در کلابرداری نیز جرم می باشد و مجازات شامل آن می شود . مجازات شرکا با هم تفاوتی ندارد غیر از اینکه یک نفر معاون وقوع جرم باشد در نتیجه مجازات شخص معاون جرم کم تر از فاعل اصلی جرم هست .

عناصر کلاهبرداری

برای این که  شخص مرتکب جرم شناخته شود  ، اضروری هست  که جرم اثبات بشود و مرتکب جرم باید شناسایی شود .  همچینن این امر باید از روی عمد و با آگاهی انجام گرفته شده باشد .وقتی کلیه ی عناصر و ارکان با هم شکل گرفته باشد ، جرم صورت می گیرد .

جهت اثبات ارکان به یک وکیل دادگستری با تجربه و متخصص احتیاج هست ، این وکیل باید دارای اطلاعات و آگاهی بالا شود .

وکیل در فلاورجان
وکیل در فلاورجان

وکیل خانواده کیست؟

وکیل طلاق در اصفهان شرح داد :یک منبع در مورد تأمین احتیاجات هر انسان و هر خانواده ‌ای احتیاج به وکیل خانواده می باشد ،‌ افراد کمی هستند که نسبت به تمامی مسائل حقوقی آگاهی کامل داشته باشند و یا اینکه دانش کمی در ارتباط با قوانین و مسائل حقوقی دارد و به همین دلیل دسترسی به یک وکیل پایه یک دادگستری که به کلیه مسائل حقوقی آگاه است کار بسیار مناسب  می باشد .

به فردی که از طرف شخص حقیقی و حقوقی جهت وکالت کاری معمول می شود وکیل گفته می شود . بعد از گرفتن آن می‌توانید حدودی را برای او مشخص کنید تا در همان محدوده به وکالت بپردازد .

وکیل خانواده :

وکیل خانواده به فردی گفته می‌شود که در کلیه دعاوی خانواده مانند حضانت طلاق توافقی مهریه و حضانت به اقامه دعوی می پردازد و اساسی به یک وکیل خانواده بسیار ضروری محسوب می ‌گیرد ،  و استخدام یک وکیل خانواده می تواند به شما در مسائل مختلفی کمک کند ، پس هر زمان که با مشکلی روبرو شدید بهتر است که جهت رسیدن به نتایج در کوتاه‌ ترین زمان ممکن به یک وکیل خانواده مراجعه کنید . همچنین باید گفت که در مسئله طلاق وکیل خانواده دارای نقش اساسی می باشد یک وکیل خانواده متخصص و با تجربه می تواند ، با مشاوره های حرفه ای آنها کمک کند تا مشکلات خود را رفع کنند .

حضانت چیست

اذان علی یکی از مهمترین مسائل بعد از طلاق می‌باشد که اختلاف نظرهای بسیاری برای زوجین در آن به وجود می‌آمد دختر باره ۹ سال و پسر بالای ۱۵ سال از سن حضانت خارج می‌شود و دادگاه برای مشخص کردن حضانت آنها تکلیفی ندارد و حضانت فرزند تا سن هفت سالگی بر عهده مادر است و بعد از آن بر عهده پدر هست ، بهتر از زوجین با مشورت وکیل خانواده به حل و فصل این موضوع میان خود بپردازند و در آینده مشکلی برای آن ها به وجود نیاید .

وکیل حضانت در اصفهان نیز این نکته را خاطر نشان میکند که: ملاقات فرزندان هیچ ربطی به حضانت ندارد و هر طرف که حضانت فرزندان را عهده دار نیست ، حق ملاقات فرزند آن را دارد اگر زوجین در این مورد با هم اختلاف داشته باشند ، دادگاه در ارتباط با مشخص کردن زمان و مکان جهت ملاقات تصمیم می گیرد . نفقه فرزند نیز بر عهده پدر می باشد اما در مورد هایی مادر می‌تواند با دادن امضا و تعهد کتبی فقه فرزندان را بر عهده خود بگیرد .

وکیل در فلاورجان
وکیل در فلاورجان

وکیل مهریه :

باید گفت که جهت هر امری باید به متخصص همان زمینه مراجعه کرد و در ارتباط با دعاوی خانواده مانند مطالبه مهریه باید از یک وکیل مهریه جهت مطالبه مهریه استفاده کرد و کل مهریه با روند دادگاه خانواده آشنا می باشد و از کلیه قوانین و مقررات در حوزه خانواده آشنایی کامل دارد و می‌تواند در زمان کوتاه به مطالبه مهریه شما بپردازد . وکیل مهریه به شما مشاوره می‌دهد که جهت مطالبه مهریه از طریق اجرای ساعت به چه از طریق دادگاه چگونه باید عمل کنید و مطالبه مهریه خود بپردازید .

ارتباط مهریه و طلاق چیست؟ این موضوع را میتوانید علاوه بر وکیل مهریه در شیراز با وکیل طلاق و مهریه در اصفهان با وکیل طلاق در شیراز نیز مشورت نمایید

وضعیت دارا بودن وکیل مطالبه مهریه :

_ وکیل می‌تواند زوج را ممنوع الخروج کند و از این را مهریه زوجه را مطالبه کند .

_ با گرفتن وکیل خانواده دیگر احتیاجی به رفت و آمدهای شما در مراحل دادرسی نمی باشد .

_ در صورتی که زوج دارای اموالی باشد وکیل سریعاً به توقیف آنها می پردازد ‌.

_ وکیل مهریه نقش بسیار با اهمیتی در رد دادخواست اعسار زوج دارد .

_ وکیل مهریه می تواند اگر زوج مهریه را پرداخت نکرده ، حکم جلب او را سریعاً بگیرد .

جهت مطالبه مهریه به کپی کارت ملی ،  اصل شناسنامه و اصل سند ازدواج احتیاج دارید .

مهریه چیست؟

بر اساس ماده ۲۷۸ قانون مدنی هرچیزی که دارای مالیات باشد می‌تواند به عنوان مهریه قید شود ، مهریه می تواند سکه یا وجه نقد باشد ، پس هر چیزی که مالیت داشته باشد می‌تواند به عنوان مهریه قرار بگیرد ، در کشور ما رسم  هست که زوجه در سند ازدواج از شوهر خود مطالبه مهریه می کند و این مهر می تواند ، مال منقول و یا مال غیر منقول باشد . همچنین اگر مهریه وجه نقد باشد بر اساس ماده ۱۰۸۲ قانون مدنی آن مهریه به نرخ روز محاسبه میگردد .

وکیل در فلاورجان
وکیل در فلاورجان

از دو طریق زیر امکان مطالبه مهریه می باشد :

_ دریافت مهریه از طریق دادگاه به شرح زیر می باشد :  در عقد دائم و در عقد مطالبه موقت مهریه زوجه از طریق دادگاه امکان پذیر و هست و از قبل از تقدیم دادخواست اصلی زوجه می تواند از دادگاه قرار تامین خواسته را داشته باشد .

دریافت مهریه از طریق اجرای ثبت به شرح زیر می باشد : زوجه توانایی را دارد که مهریه را از طریق اداره اجرای ثبت به اجرا بگذارد و این امر برای فردی که قصد ممنوع الخروجی زوج را دارد ،  کارآمد هست .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *