وکیل در اشکذر

وب سایت حقوقی دادیار

وکیل در یزد و مشاور حقوقی در یزد

(09174393754)

به درخواست مخاطبین عزیز از وکیل در اشکذر تقاضا کردیم در مورد وکالت توضیح دهد:

وکیل در اشکذر در زمنیه های مواد مخدر/کیفری/حقوقی/ملکی/تصادفات/خانواده و… فعال است.

ویژگی های وکیل تنظیم قرارداد :

وکیل تنظیم قرارداد به پیشگیری موارد و مشکلاتی می پردازد ، که در اثر نقص قرارداد به وجود خواهد آمد ، پس وکیل تنظیم قرارداد در مذاکرات به سخنان طرفین گوش می‌دهد و به تنظیم قراردادی  می‌پردازد که در آن نقص و مشکلی نباشد ، که اختلافاتی را به وجود آورد .

وکیل تنظیم قرارداد به دلیل آگاهی از دانش حقوقی در حوزه قرارداد ها و آگاهی از قوانین و رویه های قضایی می تواند  به گونه‌ای قرار داد را تنظیم کند ، که هیچ نقصی در آن نباشد و کار به اختلاف و دادگاه کشیده نشود و کسی نتواند از زیر تعهدات خود شانه خالی کند .

پس باید گفت تنظیم قرارداد امری مهم می باشد ،  که اگر یک قرارداد دارای نقص و ضعیف باشد خسارات ، هزینه ها و مشکلات بسیاری را به وجود می آورد که وقت شما را خواهد گرفت و به همین دلیل جهت جلوگیری از مشکلات بعد از تنظیم قرارداد بهتر است  ،که به وکیل تنظیم قرارداد مراجعه کنیم و قراردادی را تنظیم کند که به نفع شما باشد و هیچ نقصی در آن نباشد .

وکیل در اشکذر
وکیل در اشکذر

وکیل چک و سفته

امروزه اکثر معامله ها از طریق چک و سفته انجام می گیرد .  یک سری دلایل وجود دارد که چک ها در زمان مقرر نقد نمی شوند و  برگشت خورده می شوند ، مانند :  عدم وجود نقدینگی ، بد قولی ، رکود اقتصادی و بد حسابی . استفاده از چک و سفته در معاملات  باعث آسان شدن امر تجارت می‌شود ، به همین دلیل امروزه بسیار از چک و سفته در معاملات تجاری استفاده می کنند .

در موضوع چک و سفته ، می توانید  از وکیل چک در شیراز و همچنین وکیل سفته استفاده کنید . در وکالت موضوعات بسیاری هست ، به همین دلیل امکان دارد ، برخی از وکلا در یک زمینه تخصصی به صورت حرفه ای کار کنند و در آن تجارب زیادی به دست آورده باشند ، به همین دلیل جهت حل دعاوی چک و سفته می‌توانید ، به وکلای چک و سفته مراجعه کنید و امور خود را به آنها بسپارید و از تجارب و تخصص آنها جهت حل مشکل خود استفاده کنید . پس وکیلی که در زمینه امور مالی ، وکیل دعاوی چک و سفته می شود ، وکیل پایه یک دادگستری است ، که به صورتی اختصاصی در زمینه دعاوی مالی مشغول می شود و توانایی این را دارد که به صورت قانونی و چه مطالبه شما را پیگیری کند .

ویژگی های وکیل دعاوی چک و سفته :

_ وکیل چک و سفته بر چگونگی اداره جلسه دادگاه مسلط می باشد .

_ وکیل چک و سفته بر چگونگی و فرایند توقیف اموال مسلط می باشد .

_ وکیل چک و سفته از چک  کیفری و جلوگیری از حقوقی شدن چک آگاهی دارد . و به آن مسلط می باشد .

_ وکیل چک و سفته از قوانین انواع اسناد تجاری مثل چک و سفته آگاهی دارد و به آن مسلط می باشد .

وکیل در اشکذر
وکیل در اشکذر

چه موقعی ما به وکیل دعاوی چک و سفته احتیاج داریم ؟

امروز چک جایگزینی برای وجه نقد شده است . جهت مطالبه وجه چک باید یک سری شرایط ، مثل :  امضای صادر کننده چک و تاریخ قید شده باشد . امروزه به دلیل نداشتن آگاهی نسبت به قوانین و یکسری مشکلات دیگر به دلیل استفاده از چک و سفته به وجود آمده است .‌ جهت حل این امور که مرتبط با چک و سفته می باشند ، می توانید با انتخاب یک وکیل دعاوی چک و سفته از به وجود آمدن این سری مشکلات و یا حل آن اقدام کنید .

وظایف مهم وکیل دعاوی چک و سفته به صورت زیر می باشد :

یکی از وظایف مهم وکیل دعاوی چک و سفته ،  اثبات دلایل صدور چک ، در صورتی که احتیاج به دادگاه داشته باشد ، می باشد . به طور مثال وکیل چک و سفته باید اثبات کند که چکی که صادر شده ، از جهت ربا و معاملات نامشروع نمی باشد .  اگر این فرضیه ثابت شود که چیزی که صادر  شده است ، دیگر وصف کیفری ندارد و به لحاظ حقوقی دیگر  ارزشی ندارد .

اگر چکی که صادر شده است به لحاظ کلیه جوانب قانونی صحیح باشد و به دلیل عدم موجودی کافی برگشت خورده باشد ، در کنار جنبه حقوقی می‌شود ، از لحاظ کیفری نیز آن را پیگیری کرد ،  وکیل چک و سفته می‌تواند نسبت به شرایط درخواست کننده به بررسی پرونده شما ، به لحاظ کیفری و حقوقی بپردازد .

وکیل در اشکذر
وکیل در اشکذر

چک‌هایی که تاریخ ندارند :

چکی که بدون تاریخ و بدون هماهنگی با صاحب اصلی چک صدور شده باشد ، این چک جنبه کیفری ندارد و تنها به لحاظ حقوقی وکیل مالی می تواند آن را پیگیری کند .

چک هایی که تاریخ و امضا ندارند :

یکسری چک ها پرداخت و وصول آن ها به شرط شرط هایی  است که در متنی جداگانه با ذکر کامل مشخصات و یا در متن چک آورده شده است . در این مورد شما احتیاج داری که به وکیل دعاوی چک و سفته مراجعه کنیم ، در این مورد وکیل چک و سفته با استفاده از اطلاعات و دانشی که از این دعاوی دارد ، باید به اثبات شروط لازمه که در متن چک آورده شده است ، و وصول نشده بپردازد .

استفاده از وکیل دعاوی چک و سفته به دلیل حساسیت و حوزه بسیار گسترده چک و سفته لازم می باشد . اگر به دعاوی چک و سفته به درستی رسیدگی نشود ، خسارت های مالی بزرگی را در پی خواهد داشت ، به همین دلیل باید از یک وکیل پایه یک دادگستری که با تجربه باشد ، جهت پیگیری چک و سفته و مطالبه آنها استفاده کنید ، تا در کوتاه ترین زمان ممکن به حق تان برسید و از پایمال شدن حق تان جلوگیری کنید ، یک وکیل چک و سفته خوب باید با تجربه  ، دانش و شناختی که از قوانین و رویه دادگاه دارد  ، به خوبی از حقوق موکل خود دفاع کند ، به همین دلیل این وکلا باید از قوانین تجاری و مدنی آگاهی و تسلط کامل داشته باشند .

وکیل در اشکذر
وکیل در اشکذر

وکیل مالیاتی :

ویژگی های وکیل مالیاتی به صورت زیر می باشد :

_ آشنا با کلیه بخشنامه ها و تبصره های مالیاتی .

_ به قوانین مالیاتی مسلط می باشد .

_ منصف و اخلاق مدار هست .

_ آشنا به رویه مرسوم  اداره های مالیاتی و چگونگی عملکرد هیئت های حل اختلاف مالیاتی می باشد .

_ یک وکیل مالیاتی خوب و شناس می باشد و تا رسیدن به نتیجه مطلوب ، پرونده های مالیاتی را دنبال می کند .

_ دارای فن بیان قوی می باشد و آشنا به فنون مذاکره هست .

_ با قوانین جدیدی که در زمینه امور مالیاتی وضع شده است ، آشنا هست و به آن مسلط می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *