وکیل در بافق کیست؟

وب سایت حقوقی دادیار

وکیل در یزد و مشاور حقوقی در یزد

(09174393754)

به درخواست مخاطبین عزیز از وکیل در بافق تقاضا کردیم در مورد وکالت توضیح دهد:

وکیل در بافق در زمنیه های مواد مخدر/کیفری/حقوقی/ملکی/تصادفات/خانواده و… فعال است.

ترفند مالیاتی چگونه می باشد ؟

بعضی از مودیان  ، مالیاتی که برای آن ها مشخص شده است را پرداخت نمی کنند و یا با انجام اعمال حیله گرانه می‌خواهند ، مالیات خود را نپردازند و یا اینکه مالیات کمتری را پرداخت کنند ، که به آن فرار مالیاتی گفته می شود . این تخلف موجب شده است که دولت یک سری قوانین مالیاتی را جهت برخورد با این موارد وضع کند ، که  دو دسته مرجع شبه قضایی اداری و مرجع نظارتی وظیفه دارند ، به این موضوع ها رسیدگی کنند .

وکیل در بافق
وکیل در بافق

وکیل مالیاتی به چه کسی گفته می شود ؟

به فردی که متخصص در حوزه های حسابداری و مالی باشد و به قوانین و حقوق مالیاتی تسلط داشته باشد ، و در این زمینه دارای تجربه کافی باشد ، وکیل مالیاتی یا مشاور مالیاتی گفته می شود . وکیل مالیاتی تمام تمرکز خود را در زمینه ی مالیات گذاشته است،  به همین دلیل در این زمینه متخصص می باشد و با اطلاعات و آگاهی که دارد ، می تواند به افراد در زمینه ی مالیات کمک کند و به حل مشکلات آن ها بپردازد و از ایجاد مالیات جدید جلوگیری کند .

وظایف وکیل مالیاتی :

وکیل در شیراز و وکیل در اصفهان در مورد وظایف وکیل مالیاتی توضیح دادند

۱_ یک وکیل مالیاتی باید به انجام دادرسی مالیاتی و  اظهار نامه های مالیاتی و حل  آن ها  بپردازد .

۲_ یک وکیل مالیاتی باید به پشتیبانی مالیاتی بپردازد ، به طور مثال ایجاد صورتهای مالی دقیق و شفاف ، انجام مشاوره مالی برای شرکت ،  بررسی پرداختی ها و دریافت ‌های شرکت ، و نظارت بر عقد قرارداد ها بپردازد .

مهم ترین وظایف مالیاتی اشخاص حقوقی به صورت زیر می باشد :

_ کامل کردن اظهار نامه مالیاتی سالانه و ارسال آن در زمان مقرر .

_ ثبت نام گواهی مالیات بر ارزش افزوده و تمدید کردن شش ماهه یک ساله آن .

_ پلمپ دفتر های قانونی شرکت و تحریر آن بر اساس قانون .

_ اخذ کد اقتصادی و تشکیل پرونده مالیاتی .

وکیل در بافق
وکیل در بافق

چه افرادی به وکیل احتیاج دارند ؟

زمانی که افراد حقیقی یا حقوقی دارای مشکلات زیر شوند ، می توانند به وکیل مالیاتی مراجعه کنند :

_ درخواست در برابر خدمات درآمد داخلی آمریکا و برنامه ریزی در این مورد .

_ ایجاد تجارت بین الملل و استخدام اشخاص .

_ جهت شروع یک تجارت .

_ جهت پیش بینی دارایی های مشمول مالیات در زمان فوت .

_ اگر مشکلی در امور مالیاتی به وجود آمده باشد .

مشاور مالیاتی در کسب و کارها به صورت ثبت کلیه قراردادها و صورت های مالی ، حل موردی پرونده مالیاتی و پشتیبانی مالیاتی می باشد .

وکیل ثبت احوال :

به وکیلی که در حوزه مسائل مرتبط با ثبت احوال آشنا و دارای تخصص می باشد و در زمینه ثبت احوال و فعالیت می کند ،  وکیل ثبت احوال گفته می شود . قوانین مرتبط با ثبت احوال بیشتر در ارتباط با احوال شخصی می باشند و مثل دیگر قوانین از دارای پیچیدگی های بسیاری می باشد و روشن است که افراد از این قوانین آگاه نیستند ، به همین دلیل جهت حل این امور بهتر است که به وکیل ثبت احوال مراجعه کنند . البته باید گفت که افراد می توانند بدون مراجعه به مشاور یا وکیل حقوقی امور خود را طی کنند ،  اما این عمل انرژی زیادی را از آنها می گیرد و بسیار طولانی مدت می باشد . پس به شما توصیه می کنیم جهت انجام امور مرتبط با ثبت احوال بهتر است که به یک وکیل ثبت احوال یا مشاوره  حقوقی ثبت احوال مراجعه کنید و از او مشاوره های لازم را بگیرید و یا کارهای خود را به ما بسپارید ، تا در کوتاه ترین زمان ممکن کارهای شما انجام گردد . وکیل ثبت احوال می تواند به تغییر نام و نام خانوادگی ،  حذف نام همسر از شناسنامه و تغییرات مورد نیاز در شناسنامه بپردازد ‌.

وکیل در بافق
وکیل در بافق

حذف نام همسر قبلی از شناسنامه چگونه است؟

وکیل ثبت احوال چون به بند ها و قوانین ثبت احوال آشنا می باشد ، می تواند جهت حذف نام همسر اقدام کند و اگر یک سری شرایط وجود داشته باشد ، این امکان پذیر می باشد ‌. بطور مثال اگر زوجین بلافاصله بعد از عقد و بدون نزدیکی طلاق بگیرند ، در این مورد زن و یا مرد می تواند با حکم دادگاه به اداره ثبت احوال مراجعه کند و درخواست صدور شناسنامه المثنی و حذف نام همسر را داشته باشد . مورد دیگر اگر طلاق گرفته باشند و ازدواج مجدد داشته باشد و نام همسر دوم در شناسنامه درج شده باشد ، می توانند نام همسر  سابق خود را از شناسنامه حذف کنند در مورد طلاق و حذف نام همسر بعد از طلاق با وکیل طلاق در شیراز و وکیل طلاق در اصفهان و یا وکیل طلاق در بندرعباس نیز میتوانید مشورت کنید

تغییر نام و نام خانوادگی چگونه می باشد؟

تغییر نام و نام خانوادگی دارای شرایط خاصی می باشد و در موارد محدودی انجام می گیرد . به طور مثال اگر نام و نام خانوادگی مغایر ارزش‌ های اسلامی باشد میتوان اقدام به تغییر آن کرد . مورد بعدی اگر نام و نام خانوادگی از الفاظ زشت و دور از شان تشکیل شده باشد ، می‌توان به تغییر آن پرداخت .  مورد دیگر تشکیل نام خانوادگی از واژه‌های خارجی می باشد ، که در صورت بودن آن می توان آن را تغییر داد .

همچنین باید گفت که جهت تغییر نام و نام خانوادگی باید به اداره ثبت احوال مراجعه کرد و این کار در صلاحیت هیات حل اختلاف اداره ثبت احوال می باشد و تغییر نام باید با تصمیم هیئت حل اختلاف انجام شود . اگر این هیئت موافق تغییر نام و یا نام خانوادگی باشد ، آن را به اطلاع متقاضی می رساند ، اما اگر با این امر مخالف باشد ، فرد متقاضی می تواند به دادگاه مراجعه کند و نسبت به این تصمیم اعتراض خود را بیان کند .

پس باید بگوییم که وکیل ثبت احوال با تسلطی که بر قوانین مختلف حوزه ثبت احوال دارد می‌تواند به فردی که در این زمینه دارای مشکل می‌باشد کمک کند و به گونه او را راهنمایی کند که فرد هر چه سریعتر مشکلات خود را حل کند و نخواهد زمان و انرژی زیادی در این زمینه بگذارد . پس جهت حل مشکلات حوزه ثبت احوال بهتر است که به وکیل ثبت احوال مراجعه کنیم .

وکیل در بافق
وکیل در بافق

وکیل چک و سفته :

وکیل چک در شیراز میگوید:امروز بیشتر معاملاتی که در بازار انجام می‌شود از طریق اسناد تجاری مثل چک و سفته می باشد . اما به جهت نبود وجود نقدینگی و رکود اقتصادی باعث می شود ، که بعضی از چک ها به دلیل نداشتن موجودی نقد  نشوند . در این سری شرایط وکیل چک و سفته به دلیل آشنایی که با روند دادگاه ها و چگونگی مطالبه وجه سند های مالی و آگاهی حقوقی که دارد می‌تواند ،  به گرفتن حق افراد بپردازد .

وکیل چک و سفته به فردی گفته می‌شود که به طور تخصصی در زمینه اسناد تجاری فعالیت می کند و می تواند در زمینه مطالبه وجه بر مبنای رسید عادی ، مطالبه وجه چک و سفته ، صدور قرار تامین خواسته ،  مطالبه ثمن معامله و فک رهن و ….  فعالیت کند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *