وکیل در بهاباد

وب سایت حقوقی دادیار

وکیل در یزد و مشاور حقوقی در یزد

(09174393754)

به درخواست مخاطبین عزیز از وکیل در بهاباد تقاضا کردیم در مورد وکالت توضیح دهد:

وکیل در بهاباد در زمنیه های مواد مخدر/کیفری/حقوقی/ملکی/تصادفات/خانواده و… فعال است.

ویژگی های وکیل شهرداری به صورت زیر می باشد :

برای اینکه وکیل مناسبی را انتخاب کنید ، ابتدا با او یک جلسه مشاوره بگیرید . و در ارتباط با مشکلاتتان با او صحبت کنید و از او مشاوره بگیرید . اگر او را وکیل خوبی دیدی د قرار دادی جهت حل پرونده ی خود با او ببندید.البته پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که با یک وکیل در شیراز که از تخصص بالایی برخوردار است مشورت کنید.همچنین شما کاربران گرامی برای دسترسی سریع و راحت تر با وکلای تخصصی مثل وکیل موادمخدر در شیراز/وکیل سرقفلی در شیراز/وکیل ملکی در شیراز/وکیل مهریه و…به سایت دادیار مراجعه نمایید و به صورت هر چه سریع تر برای حل مشکلات خود اقدام نمایید.

_ جهت انتخاب وکیل بهتر است به تجارب وکیل توجه کنید . تجارب وکیل نشان دهنده ی حرفه ای بودن یا نبودن او در حل پرونده می باشد ._ جهت انتخاب وکیل به بودجه ی خود و قیمت پیشنهادی او بیندیشید .

وکیل در بهاباد
وکیل در بهاباد

_ جهت انتخاب وکیل به شهرت او توجه کنید ، شهرت وکیل در حل پرونده نشان دهنده ی موفقیت او در آن زمینه می باشد .

_ جهت انتخاب وکیل باید به سابقه ی او در حل پرونده های شهرداری توجه کنید ، هر چه وکیل در آن زمینه دارای اطلاعات بیشتری باشد ، دانش بیشتری دارد و به قوانین و مقررات مسلط تر هست .

_ جهت انتخاب وکیل به مزایای او نسبت به دیگر وکلا توجه کنید ، هر چه یک وکیل نسبت به دیگر وکلا مزیت های بیشتری داشته باشد نشان دهنده ی بهتر بودن او نسبت به دیگر وکلا می باشد .

_ جهت انتخاب وکیل به پروانه وکالت او توجه کنید ، پروانه وکالت او نشان دهنده ی قانونی بودن فعالیت او می باشد . و پرونده را بهتر پیش می برد .

_ یک وکیل خوب شهرداری باید به قوانین و مقررات مسلط باشد و با اداره ها ، سازمان ها و قوانین شهرداری آشنایی داشته باشد.

_ جهت انتخاب وکیل باید دقت داشته باشید که وکیل انتخابی شما در همان زمینه ی شما دارای تجربه ، تمرکز و تخصص می باشد . تخصص در یک زمینه نشانه ی انجام خر چه بهتر آن عمل می باشد .

نهاد هایی که به تصویب مقررات شهرداری می پردازند :

_ شورای اسلامی شهر .

_ شورای عالی شهر سازی و معماری .

_ مجلس شورای اسلامی .

_ کمیسیون ماده ۵ قانون شورای عالی شهر سازی و معماری .

وکیل در بهاباد
وکیل در بهاباد

مراجع رسیدگی به دعاوی مرتبط با امور شهرداری به صورت زیر می باشد :

_ کمیسیون ماده ۷۷ قانون شهرداری در ارتباط با حل اختلاف مردم و شهرداری در مورد عوارض .

_ کمیسیون ماده ۹۹ قانون شهرداری در مورد ساخت و سازهای خارج از حریم شهر ها .

_ کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری در مورد اختلافات طرفین در تخلفات ساختمانی .

_ دیوان عدالت اداری در ارتباط با تخلف از قانون  توسط شهرداری .

_ دادگاه های عمومی کیفری .

_ کمیسیون ماده ۸ قانون شهرداری .

_ کمیسیون بند ۲۰ ماده ۵۵ قانون شهرداری .

_ کمیسیون مندرج در ماده ۸ قانون نوسازی .

_ کمیسیون ماده ۸ قانون شهرداری .

_ کمیسیون ماده ۵ قانون تاسیس شورای عالی شهر سازی و معماری ایران .

_ کمیسیون ماده ۹ قانون زمین شهری .

دعاوی زیر از مهمترین دعاوی با شهرداری می باشند :

دعاوی های قراردادی شامل دعاوی مناقصه ها و مزایده های شهرداری ،  دعاوی مطالبات پیمانکاران ،  دعاوی قراردادی شهرداری با اشخاص ،  و دعاوی کارمندان شهرداری می باشد .

دعاوی ساختمانی شامل کمیسیون ماده ۱۰۰ ،  الزام به صدور پروانه ،  کاربری ملک ،  و تخلف های ساختمانی هست ‌

دعاوی عوارض شامل کمیسیون ماده ۷۷ ،  عوارض ساخت ، عوارض مشاغل و اصناف ،  عوارض تابلو و تبلیغات ،  و عوارض افراز و تفکیک می باشد .

دعاوی تصرف نیز شامل رفع ممانعت ،  مطالبه بهای ملک و رفع تصرف عدوانی می باشد .

و در آخر دعاوی کیفری شهرداری شامل ممانعت از فعالیت کسبی  ، ضرب و جرح توسط کارمند های شهرداری ، و تخریب می باشد . در دعاوی شهرداری دعاوی مرتبط با ملک و املاک گل سر سبد آن است و از جمله مهمترین دعاوی شهرداری املاک هستند شما عزیزان میتوانید علاوه بر مشاوره با وکیل شهرداری با وکیل ملکی نیز مشورت کنید یکی از وکلای ملکی زبده وکیل ملکی در شیراز است که پیشنهاد میشود مشاوره لازم را داشته باشید.

وکیل تنظیم قرارداد

به وکیل پایه یک دادگستری که در زمینه انعقاد و تنظیم قراردادها تخصص دارد و میتواند مشاوره های حقوقی را در زمینه قراردادها ارائه دهد ، وکیل تنظیم قرارداد گفته می شود .  قراردادها دارای قوانین و مقررات و آیین نامه های خاصی می باشد ، و به سرعت در حال تغییر و اصلاح است ، بنابراین افراد عادی به این امور مسلط نیستند و جهت حل امور قراردادها نیازمند فردی است ، که دارای تحصیلات حقوقی و اطلاعات و دانش بالا می باشد ، بنابراین جهت حل امور قراردادها بهتر است ، که به وکیل تنظیم قرارداد مراجعه کنیم

زمینه های حقوقی تخصصی وکیل تنظیم قرارداد به صورت زیر می باشد :

وکیل در بهاباد
وکیل در بهاباد

وکیل قراردادها به تنظیم قرارداد می‌پردازند :

برنامه ها دارای انواع گوناگونی می باشند ، که شامل قراردادهای زیر می باشند :

_  قراردادهای انتقال تکنولوژی .

_  قراردادهای سرمایه گذاری .

_  قراردادهای پیمان کاری .

_  قراردادهای بین المللی .

_  قراردادهای مشارکت مدنی .

_  قراردادهای عمرانی و ملکی .

_  قراردادهای اجاره کالا و خدمات و خرید و فروش .

تنظیم قرارداد توسط وکیل قرارداد که به گونه ای منظم و قانونمند قراردادها را تنظیم می کند و در این صورت امنیت حقوقی معامله بالا می رود .

وکیل تنظیم قرارداد وکالت دعاوی امور قراردادها را می پذیرد :

اگر مشکلات قضایی در زمینه همکاری و مشارکت رخ بدهد ، وکیل تنظیم قرارداد بر اساس موارد مورد احتیاج در قراردادی که تنظیم شده به حل مشکلات کمک می کند و در صورت احتیاج اقداماتی را جهت باطل کردن قرارداد و فسخ آن و گرفتن خسارت های قراردادی و اجبار طرف مقابل و انجام تعهدات قید شده در قرارداد انجام دهد .

داوری اختلافات مرتبط با امور قراردادها به صورت زیر می باشد :

در اکثر آیین نامه ها مرجع ذی صلاح حل اختلاف بین طرفین قرارداد داوری است . پس وکیل قراردادها بهترین شخص جهت ارجاع به داوری می باشد زیرا به کلیه موارد آیین‌ نامه ‌های و قراردادها مسلط است و توانایی این را دارد که مناسب ترین رای که در زمینه حل مشکلی که پیش آمده است ارائه دهد .

مشاوره حقوقی در زمینه تنظیم دادخواست و دعاوی قراردادها به صورت زیر می باشد :

وکیل قراردادها با دادن راهکارهای قانونی و راهکارهای منطقی به جمع آوری نظرات طرفین معامله ، در جهت به دست آوردن رضایت طرفین تلاش می کند . همینطور اگر مشکلی ناشی از معامله تنظیم دادخواست و شیوه اقامه دعوی به وجود بیاید ، تنظیم دادخواست توسط وکیل انجام می شود .

مالیات چیست ؟

به مبلغی که دولت از طریق سازمان امور مالیاتی کشور از موسسه ها ، شرکت ها و افراد می‌گیرد ، را مالیات گفته می‌شود ، که یکی از اصلی ترین کسب درآمد دولت تلقی می شود . مالیات یک ابزار سیاستگذاری اقتصادی برای دولت می باشد که دارای دو نوع غیرمستقیم و مستقیم هست و هر کدام دارای یک سری شرایط و قوانین می باشند .

وکیل در بهاباد
وکیل در بهاباد

جرم های مالیاتی به صورت زیر می باشند :

جرم های مالیاتی یکی از شایع‌ ترین تخلف های حقوق کیفری مالی محسوب می شود ، این تخلف وقتی رخ می دهد که افراد درآمد یا شغل خود را پنهان کنند ، یا به وظایف قانونی خود عمل نکنند .  به طور مثال اعلام نکردن درآمد یا معاملات مشمول مالیات پرداخت نکردن مالیات ، در صورت نادیده گرفتن قوانین ،  تاخیر در تسلیم اظهار نامه مالیاتی ،  در اینها مجازاتی برای افراد متخلف در نظر گرفته می شود ، که مجازات آن ها به صورت زیر می باشد :

_ ممنوع الاخراج شدن .

_  ممنوعیت از برخی از فعالیت های شغلی . _ محرومیت از برخی از حقوق اجتماعی .

_  پرداخت جریمه نقدی ۷ از ۶ ماه تا ۲ سال .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *