وکیل در مهریز

وب سایت حقوقی دادیار

وکیل در یزد و مشاور حقوقی در یزد

(09174393754)

به درخواست مخاطبین عزیز از وکیل در مهریز تقاضا کردیم در مورد وکالت توضیح دهد:

وکیل در مهریز در زمنیه های مواد مخدر/کیفری/حقوقی/ملکی/تصادفات/خانواده و… فعال است.

ویژگی های وکیل چک و سفته :

_ بر فرآیند صدور قرار تامین خواسته و چگونگی توقیف اموال مسلط می باشد .

_ بر اسناد تجاری و رسمی مثل برات ، سفته ، برگ سهام و چک مسلط می باشد .

_ در دفاع در چه کیفری مهارت دارد و از حقوقی شدن چک جلوگیری می کند .

_ به پیگیری مناسب پرونده می‌پردازد و در جلسه دادگاه به گونه‌ای عالی دفاع می کند .

وکیل در مهریز
وکیل در مهریز

وکیل شرکت ها :

به وکیل پایه یک دادگستری که در امور مرتبط با شرکت ها ، دارای تخصص می باشد و فعالیت می کند ، وکیل شرکت ها گفته می شود . امروز موسسه های غیر تجاری و شرکت‌های تجاری بسیاری  هستند ، که به دلیل نداشتن آشنایی لازم در حوزه شرکت ها دچار مشکلات بسیاری می‌شوند . کمک گرفتن و مشاوره از وکیل شرکت ها باعث می شود که بسیاری از این مشکلات برای شرکت به وجود نیاید . زیرا مسائل مرتبط با شرکت ها بسیار تخصصی می باشد و افراد عادی آگاهی کامل از این امور ندارند ، به همین دلیل بهترین کار مراجعه به وکیل شرکت ها و سپردن کارهای  شرکت به  آن ها می باشد .

مشکلاتی که در زیر بیان می کنه مهمترین مسائل حقوقی شرکتها می باشد ، که برای آنها می توانید،به وکیل شرکت ها مراجعه کنید .

_ چگونگی منحل کردن شرکت ،  ثبت انحلال شرکت ، شیوه تصفیه شرکت و تعیین مدیر تصفیه .

_ ارسال اظهار نامه مالیاتی شرکت در زمان مقرر .

_ چگونگی دعوت و تعداد مورد نیاز شرکا و سهامداران شرکت برای تشکیل مجامع عمومی .

_ ثبت صورت جلسه تصمیمات و تغییر های شرکت .

_ مسئولیت های قانونی دارندگان حق امضا شرکت .

_ چگونگی تقسیم مسئولیت ها بین اعضای شرکت و اعضای هیئت مدیره شرکت .

_ قرارداد های حرفه‌ای و تجاری شرکت با اشخاص ثالث .

_ گرفتن کارت بازرگانی برای شرکت .

_ ثبت شعبه شرکت و مسئولیت هایی که دارد .

_ خروج و ورود اعضای شرکت .

_ چگونگی تغییر در سرمایه شرکت .

_ چگونگی نقل و انتقال سهام و سهم ‌الشرکه .

_ ضمانت نامه های بانکی شرکت ‌.

_ بیمه کارکنان شرکت .

_ پلمپ دفاتر قانونی شرکت و تحریر آن .

_ گرفتن گواهی ارزش افزوده .

_ گرفتن کد اقتصادی و تشکیل پرونده مالیاتی .

_ چگونگی ثبت شرکت .

وکیل در مهریز
وکیل در مهریز

پس وکیل امور شرکت ها به فردی گفته می شود ،  که دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری می باشد و می تواند در مسائل حقوقی مرتبط با شرکت و تنظیم کردن قرارداد به شما کمک کند .‌ این وکیل هنگامی که فعالیت در امور شرکت ها را می پذیرد ، از فعالیت در دیگر مسائل حقوقی مانند دعاوی کیفری ، خانوادگی و … دوری می کند ،  به همین جهت به وکیل شرکت گفته می‌شود . شما می توانید قبل از اینکه شرکت خود را ثبت کنید ، یک وکیل برای خود انتخاب کنید و تمامی امور قانونی و حقوقی جهت ثبت شرکت را به عهده وکیل بگذارید . بسیاری از مدیران شرکت ها اطلاعات کامل و کافی در مورد قوانین حقوقی شرکت ها ندارند و در هنگام تنظیم قرارداد به دلیل نداشتن اطلاعات در این امور ممکن است

مشکلاتی برای آنها به وجود بیاید .  به همین دلیل بهتر است در این موارد به وکیل امور شرکت ها مراجعه کنیم و کارهای خود را به عهده او بگذاریم تا امورات شرکت بدون مشکل انجام شوند . وکیل شرکت ها با تخصص و تسلطی که بر قانون و مقررات دارد ، تمامی کار ها به بهترین نحو ممکن انجام می دهد ، تا مشکلی به وجود نیاید . و تمامی کار ها با نظم کامل انجام می گیرد.

وظیفه های وکیل شرکت :

_ نظارت بر قرارداد های مرتبط با شرکت در واحد های گوناگون .

_ عقد و تنظیم قراردادهای تجاری مانند فروش خرید و اجاره املاک و مستغلات .

_ مطالبه اسناد تجاری مانند چک و سفته .

_ حضور در واحدهای حقوقی شرکت به صورت توافقی امکان پذیر است .‌

وکیل در مهریز
وکیل در مهریز

نحوه محاسبه نفقه :

نفقه به محض وقوع نکاح دائم به حکم قانون و شرح جهت رفع نیاز و احتیاجات زندگی برای خانم ایجاد می گردد در واقع نفقط تکلیفی بر عهده شوهر می باشد به شرطی که تمکین خانم  الزام آور هست .  از زمان نفقه به خانم تعلق می‌گیرد که از همسر خود تمکین کند . نفقه به خرج زندگی روزمره مانند پوشاک ، خوراک ، درمان و بقیه مخارج زن در زندگی گفته می‌شود و معیار مشخص کردن میزان و مقدار نفقه با توجه به احتیاجات زن جهت ادامه زندگی نسبت به عرف جامعه می‌باشد . پس بعد از ازدواج نفقه بر عهده همسر خانم می باشد ولی اگر خانم به تمکین از آقا نپردازد آقا می تواند دادخواستی مبنی بر عدم تمکین را به دادگاه ارائه دهد و دادگاه بعد از شنیدن دفاعیات طرفین و بررسی رای تمکین را به نفع آقای و یا به نفع خانم صادر می کند .

معنای تمکین و عدم تمکین

خانم و آقا بعد از ازدواج ترین وظایف و مسئولیت‌ها نسبت به آن دارند که باید آنها را انجام دهد قانون به این وظایف تمکین می گوید سبک این زن از شوهر به این صورت می باشد که خانم نسبت به همسر خود در زندگی زناشویی دارای یک سری وظایف می باشد که باید حتماً این وظایف را انجام بدهد و همچنین باید گفت که تمکین تنها برای آقایان نیز باید  از همسر خود تمکین داشته باشند . به لحاظ لغوی تبدیل به معنای اعزام می باشد یعنی زن و شوهر باید که وظایف زناشویی نسبت به یکدیگر را انجام بدهد تمکین برای خانم به صورت تمکین خاص و تمکین عام می باشد.

همچنین شما عزیزان میتوانید در مورد طلاق با وکیل طلاق در شیراز یا وکیل طلاق در بندر عباس مشورت کنید.

تمکین عام به معنای انجام امور خانه و خانواده و اطاعت از دستورات همسر تا حدودی که قانون و عرف مشخص کرده است می باشد و تمکین خاص به معنای اطاعت از آقا در امور جنسی و زناشویی می باشد . عدم تمکین به این معنی است که خانم در اموری که ذکر شده است از آقا اطاعت ندارد و آقا زمانی که خانم خانه را ترک می کند دادخواست عدم تمکین به دادگاه ارائه می دهد زمانی که خانم از همسر خود ندارد و منزل را ترک می‌کند با آقا به دادگاه خانواده درخواستی را مبنی بر عدم تمکین ارائه می‌دهد تنها نفقه خانم قطع می گردد و تاثیری در مهریه و طلاق او ندارد .وکیل طلاق در اصفهان نیز کمک شایانی به شما عزیزان در زمینه طلاق و مهریه و تمامی مسائلات مربوط به طلاق مینماید. برای اطلاعات بیشتر به سایت دادیار مراجعه نمایید.

وکیل در مهریز
وکیل در مهریز

استرداد جهیزیه چیست ؟

بر اساس قانون تهیه جهیزیه بر عهده مردم می باشد اما در آب جهیزیه را خانواده خانم معمولاً تامین می‌کند در زمان جدایی و طلاق استرداد جهیزیه از پیچیده‌ترین مسائل زوجین می باشد که باید نسبت به آن تعیین و تکلیف انجام گردد قانون به خانم حق می دهد که در زمان طلاق و سایر زندگی که به عنوان جهیزیه به همراه خود به خانواده شوهر آورده بگیرد بهترین روش جهت این کار در زمان ازدواج لیست اموال به امضای دوماد رسیده باشد تا در زمان طلاق با استناد به جهیزیه خانم به راحتی بتوانند اموال خود را بردارد . همچنین اگر در زمان ازدواج لیست جهیزیه نوشته نشده بود و یا اقدامات امضا نکرده بود خانم می تواند با ارائه فاکتورهای خرید به دادگاه درخواست استرداد جهیزیه را داشته باشد . همچنین دادگاه بعد از بررسی و تایید صحت فاکتور ها برای استرداد جهیزیه می دهد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *